Kariyer Atölyesi

Kendini sınırlama.png

Hayalini kurduğumuz kariyer için seneler süren mesleki eğitimimiz her ne kadar bizi teknik anlamda güçlendirmiş olsa da iş hayatına atıldığımız zaman kendimizi hiç bilmediğimiz bir dünyada buluveriyoruz.

Halbuki iş hayatımızda da günlük hayatımızda olduğu gibi riskleri değerlendirip önemli kararlar alırız. Yalnız günlük hayatımızdan farklı olarak bu kararlar yalnızca kendimizi ve yakın çevremizi değil bize güvenen yatırımcıları, çalışanlarımızı, müşterilerimizi ve toplumumuzu ilgilendirmektedir. Aldığımız kararlarla yalnızca bugünü değil geleceği de şekillendirmekteyiz.

Bu nedenle, daha sorumluluk sahibi tüketim alışkanlıkları, davranış ve tutumlar, daha sağlıklı hayatlar, daha mutlu toplumlar için aldığımız her kararla bir başka hayata dokunduğumuzu hatırlamalı ve daha doğru kararlar verebilmek için kendimizi geliştirmeliyiz.

Kariyerimizde başarılı olabilmek için acımasız ve işkolik mi olmalıyız yoksa gerçek bir denge bulmak mümkün mü? İş arkadaşlarımızla nasıl daha verimli çalışabiliriz? Arkadaşlarımız bizimle çalışmaktan memnunlar mı, iyi bir takım arkadaşı mıyız? İyi bir yönetici miyiz?

Kariyer atölyemizdeki başlıca eğitimlerimiz:

Kariyer kategorisinde daha çok içerik bulabilirsiniz:)

Reklamlar